Kurso „Dovanota viltis“ pristatymas

Kursas
„Dovanota viltis“

Pagal filmą „Magdalena“

Tai 8 pamokų kursas su video ištraukomis iš filmo „Magdalena“, kuriame sužinosite, kaip Jėzus  įtakojo ir pakeitė moterų, kurios Jį pažino, gyvenimus.

Tam, kad jūsų kursas būtų sėkmingas, labai rekomenduojame prieš jį pradedant susisiekti su mumis.

Kam skirtas kursas?

Šis kursas skirtas bet kam, kas nori daugiau sužinoti apie Jėzų ir apie tai, kaip keitėsi žmonių gyvenimai po jų susitikimo su Jėzumi. Kursas gali būti vedamas mažoje grupelėje ar asmeniniame susitikime vienas su vienu.

Mūsų komanda

Mūsų komanda apmokys jus, kaip vesti šį kursą

Diana Peteraitienė

„Agapės“ tarnystės moterims koordinatorė

„Agapės“ tarnystės moterims koordinatorė Diana padės jums susiorientuoti ir teisingai šį kursą pradėti.

Džiuginta Zobielienė

„Agapės“ tarnystės moterims savanorė

„Agapės“ tarnystės moterims savanorė Džiuginta turi daug patirties vedant šį kursą internetu ir mielai jums padės pravesti šį kursą geriausiu būdu. Galite praeiti šį kursą su ja internetu (registruodamasi nurodykite, kad ateityje ruošiatės šį kursą vesti).

Tel. +37065759908.

Praktika labai svarbi

Žinome, kad esate labai užimtos. Tačiau taip pat žinome, kad vedant šį kursą iškyla tokių klausimų, kuriuos iš anksto sunku numatyti. Todėl kurso tinkamo vedimo įvaldymui labai svarbu stebėti šio kurso vyksmą tikroje grupėje. Štai kodėl visas būsimąsias šio kurso vedančiąsias kviečiame bent kartą sudalyvauti šiame kurse per Skype. Tai jums duos neįkainuojamą patirtį ir įgūdžių. Registruokitės į šį Skype kursą jau dabar (registruodamasi nurodykite, kad ateityje ruošiatės šį kursą vesti)!

Puiki spausdinta medžiaga

Bet video medžiagos yra paruoštos ir kurso dalyvės bei vadovės knygelės. Galite jas įsigyti atspausdintas arba atsisiųsti pdf formatu. Šioje medžiagoje yra pilnai paruošta medžiaga su patarimais, kaip geriausia šį kursą pravesti.

Video fragmentai kursui „Dovanota viltis“

„Agapė“ - tarnaujame Lietuvai ir Evangelijai!

Mūsų tikslas: Pagarbinti Dievą, Šventosios Dvasios galia vykdant didįjį Kristaus paliepimą ir bendradarbiaujant su Kristaus kūnu siekti, kad visi žmonės išgirstų Evangeliją, ir, tapę Jėzaus mokiniais, ugdytų kitus.